server hp tower

server hp tower

سرورهای تاور راهکارهای مقرون به صرفه فناوری اطلاعات هستند که در سازمان‌های بزرگ و کوچک در سراسر جهان استفاده می‌شوند. سروهای Tower با افزایش کارایی و انعطاف پذیری، یک انتخاب عالی برای مشاغل امروزی در حوزه‌های مختلف محسوب می‌شوند. سرور تاور به صورت عمودی طراحی شده که از نظر اندازه و شکل درست مانند یک برج است. بهترین روش نگهداری از سرور tower قرار دادن آن در یک محفظه قفل شده است. این سرور پر استفاده ترین سرور در دیتاسنتر است.

سرورهای تاوری که در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، اساسا با سرورهای رکمانت یا تیغه‌ای تفاوت‌هایی دارند. عملکرد فن این سرور باید بهینه باشد، چرا که چگالی قطعات داخلی آن نسبتا کم است. سرورهای تاور گزینه‌ای مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست هستند. زیرا اثرات زیست محیطی و هزینه‌های مربوط به آن را کاهش می‌دهند. یکی از بهترین ویژگی‌های سرور ایستاده، مقیاس‌پذیری آن است. تعداد نامحدودی از این سرورها را می‌توان به شبکه اضافه کرد. بدون اینکه روی سرورهای دیگر تاثیر بگذارد. در این مقاله با سرور ایستاده یا همان تاور و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا می‌شوید

server hp tower

برای دانلود این مقاله روی server hp tower کلیک کنید.

مجموعه فرنام سرور در حوزه تجهیزات شبکه به ویژه سرور های اچ پی فعالیت دارد. انواع کانفیگ با توجه به نیاز مشتری موجود میباشد و تمامی محصولات این مجموعه اورجینال و از برند HP میباشد.

این کانفیگ ها دارای سه ماه گارانتی تعویض  میباشد.

با ما در تماس باشید.

 

Farnamserver فروش انواع سرور وتجهیزات سرور
09148906215

آدرس اینترنتی: www.farnamserver.com
مشاور و خرید تماس تلفنی 09901273922
https://wa.link/gbsjo7 لینک واتساپ
https://t.me/farnamserverrr لینک دعوت کانال
@Farnam137 ارتباط با ما
بمدیریت رحمدل